neděle 16. září 2012

Celkové výsledky Letní fotosoutěže Žlutého Trimela 2012

Drazí čtenáři, příznivci fotících krabiček a vážení soutěžící - totiž vážené soutěžící!
Léto je pryč s s ním i naše letošní soutěž. Jak to všechno dopadlo?

Možná si vzpomínáte, že v 1. kole, červencovém, byla celkově i u poroty  nejúspěšnější tehdy ještě nezařazená Carolyn Black, průběžné druhé místo si se značným náskokem držela vítězka ankety Alayaya Cassel a průběžně třetí byla Elizabeth Gibsonová. (Podrobnosti najdete v článku s vyhlášením výsledků 1. kola.)
Druhé kolo celkově ovládla Nerys Heliabel Ghostfieldová, i když nebyla úplně nejlepší ani v anketě (4. + 13.-16. místo), ani v hodnocení poroty (tam byla 2. + 6. ). V součtu ale získala za 2. kolo nejvíce, asi také proto, že měla obě fotky v 1. tématu, které bylo více bodované. Anketu opět vyhrála v obou tématech Alayaya a autorkami nejúžasnějších snímků podle poroty byly Lilien Emity Meissed a Vea Sophie Williams. Lilien za Nerys zaostala jen o pár bodů, ale Vea "díky" účasti v méně bodované kategorii skončila ve 2. kole až čtvrtá.

Když jsme ale vše sečetli za obě kola,  pořadí je opět trochu jiné.
Díky vynikajícímu výsledku v 1. kole se absolutní vítězkou za obě kola přece jen stává
Carolyn Black
přestože ve 2. kole byla celkově až šestá.
Stříbrná příčka patří Lilien Emity Meised a bronz Nerys Heliabel Ghostfieldové.
Gratulujeme!

A na jaké super odměny se můžou vítězky těšit? V uvedeném pořadí na tyto:

Prosím o trpělivost, pravděpodobně se odeslání odměn trošku zpozdí, protože odjíždím na týden pryč a v době vydání článku už nebudu na hradě.
Všechny ostatní soutěžící dostanou alespoň sladké fazolky (no, možná i slané, kyselé, špenátové a tak:)

Za trpělivé a pečlivé ohodnocení a okomentování všech fotografií děkujeme porotě ve složení
Annie Reprobate, John Lenfield/ Emily Smith, Nemesis Snow Whiteová, Nicholas McElen, Samantha McRoses a Samantha Ulvenová
Vám čtenářům děkujeme za hlasování  v anketách a soutěžícím za jejich fotky - viděli jsme jich v celé soutěži celkem 47 od 12 autorek, samých slečen. Nejvíce jich bylo z Mrzimoru - sedm, ale žádná z nich nakonec na stupně vítězů nevystoupila. Nevadí, i tak jsme se moc rádi na vaše fotky podívali, holky!